info
عکس رادیو تهران _ صدای جمهوری اسلامی ایران
category

رادیو تهران _ صدای جمهوری اسلامی ایران محله ارگ - پامنار، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی رادیو تهران _ صدای جمهوری اسلامی ایران

رادیو تهران _ صدای جمهوری اسلامی ایران (اداره و سازمان دولتی) در محله ارگ - پامنار تهران و میدان پانزده خرداد واقع شده است. این اداره یکی از دوازده اداره و سازمان دولتی در محله ارگ - پامنار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سیدالشهدا، تالار الماس، شمس العماره و بازار رضا و همچنین مسجد ارگ، تور پیاده روی رایگان تهران، رستوران و چلوکبابی مسلم، موزه مردم شناسی (کاخ ابیض) و شال و روسری مقدم قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو پانزده خرداد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده رادیو تهران _ صدای جمهوری اسلامی ایران واقع شده‌اند:

 • دفتر خدمات مشترکین مرکز مخابرات
  خیام، بختیاری
 • اداره ثبت استان تهران
  فردوسی، خواندنیها
 • اداره برق فارابی
  پل ابوسعید، وحدت اسلامی
 • خانه احزاب ایران
  ابوسعید، داداش زاده
 • سازمان پیشگیری و مدیریت بحران منطقه 12
  امیرکبیر، ناصرخسرو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 19 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رادیو تهران _ صدای جمهوری اسلامی ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رادیو تهران _ صدای جمهوری اسلامی ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رادیو تهران _ صدای جمهوری اسلامی ایران ندارد.
  neshan logo