info
عکس ایستگاه اتوبوس انصاری
category

ایستگاه اتوبوس انصاری محله مخصوص، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انصاری

ایستگاه اتوبوس انصاری (ایستگاه اتوبوس) در محله مخصوص تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله مخصوص تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی چشم فارابی، موزه تاریخ روانپزشکی روزبه و بورس پیچ و مهره الزهرا و همچنین فروشگاه انرژی موتور ( جاینت مرکزی)، میدان قزوین، جاینت، فروشگاه بازار باتری و صنایع پیچ و مهره پایا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انصاری تهران

در شهر تهران، محله مخصوص ، ایستگاه اتوبوس انصاری تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس کارگر جنوبی، بین نورکامی و وزیری می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس انصاری تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو منیریه نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید آژانس پل تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انصاری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انصاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلانتری
  ابوسعید، بین ششم و جهانبانی
 • ایستگاه اتوبوس استخر
  هلال احمر، بین حافظ و یکه تاز
 • ایستگاه اتوبوس کلانتری منیریه
  ابوسعید، بین میدان منیریه و گلبانگ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 12 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انصاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 12 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انصاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انصاری ندارد.
  neshan logo