info
عکس کافی‌شاپ پتوس
category

کافی‌شاپ پتوس محله رضاشهر، مشهد

درباره‌ی کافی‌شاپ پتوس

کافی‌شاپ پتوس (کافی‌شاپ) در محله رضاشهر مشهد و بلوار پیروزی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از بیست و پنج کافی‌شاپ در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شله پلنگی، ساندویچ آرامش، جگر سرای هفت کباب، آموزشگاه زبان شکوه ایران و مسجد امام رضا (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی‌شاپ پتوس مشهد

کافی‌شاپ پتوس مشهد را می‌توانید در شهر مشهد محله رضاشهر پیدا کنید. آدرس دقیق این کافی شاپ، استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد کافی‌شاپ پتوس مشهد می‌توانید با شماره تلفن آن 05138721873 تماس بگیرید.

کافی‌شاپ پتوس مشهد یکی از کافی‌شاپ‌های پرطرفدار در محله رضاشهر است. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری هم از جمله رستوران پسران کریم شعبه فرهاد، مطعم لیالی لبنان، رستوران پسران کریم ، مجتمع گردشگری بابا قدرت و پیتزا شبدیز هفت تیر در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی‌شاپ پتوس مشهد برویم؟

کافی‌شاپ پتوس مشهد در نزدیکی ایستگاه اتوبوس دلاوران 11 قرار دارد. شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی‌شاپ پتوس مشهد را از طریق اپلیکیشن نشان پیدا کنید. نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعاتی که در نشان می‌توانید ببینید شامل آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

در اینجا می‌توانید تصاویر کافی‌شاپ پتوس مشهد و ایستگاه‌های نزدیک آن را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافی‌شاپ پتوس واقع شده‌اند:

 • کافیشاپ کینگ
  بلوار پیروزی، بین پیروزی21 و 23
 • کافه تراس
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، بلوار رضوی، رضوی 9
 • کافه آموزش پردیسان
  بلوار رضوی، بین رضوی 19 و شهید رضوی21
 • کافه کرونی
  بلوار پیروزی، بین پیروزی16 و 18
 • قهوه پارک
  بلوار پیروزی، بلوار دلاوران، بین میدان دلاوران و دلاوران 2
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط A.R.K (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافی‌شاپ پتوس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافی‌شاپ پتوس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافی‌شاپ پتوس ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری کافی‌شاپ پتوس

  شنبه 10:00 تا 00:00
  یک‌شنبه 10:00 تا 00:00
  دوشنبه 10:00 تا 00:00
  سه‌شنبه 10:00 تا 00:00
  چهارشنبه 10:00 تا 00:00
  پنج‌شنبه 10:00 تا 00:00
  جمعه 10:00 تا 00:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo