info
عکس دوچرخه
category

دوچرخه محله کوی نصر، تهران

ایستگاه دوچرخه

درباره‌ی دوچرخه

دوچرخه (ایستگاه دوچرخه) در محله کوی نصر تهران و خیابان کوی نصر، هجدهم واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه دوچرخه در محله کوی نصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری ستاره نصر و همچنین بوستان گفتگو، کافه رستوران فلورانس، محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران، نگارستان شهر و سرویس بهداشتی بوستان گفتگو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بوستان گفتگو، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر ایستگاه‌های دوچرخه که در محدوده دوچرخه واقع شده‌اند:

 • تعمیر دوچرخه چرخ گر
  (4.0)
  بزرگراه شهید چمران، بزرگراه حکیم، کوی نصر، نظری عارف
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تانیش (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دوچرخه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دوچرخه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دوچرخه ندارد.
  neshan logo