info
عکس شهربازی ستاره درخشان
category

شهربازی ستاره درخشان محله مدائن، تهران

درباره‌ی شهربازی ستاره درخشان

شهربازی ستاره درخشان (شهربازی) در محله مدائن تهران و خیابان دوم شرقی واقع شده است. این شهربازی یکی از سه شهربازی در محله مدائن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه کودک سرزمین شادی ستاره ها و مرکز خرید نبوت و همچنین پارس خزر، کافه لوشا، دبیرستان دکتر حسابی، باشگاه بدنسازی راک نارمک و پارکینگ عمومی مجتمع امرالداستار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شهربازی به ایستگاه مترو سر سبز، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز تفریحی که در محدوده شهربازی ستاره درخشان واقع شده‌اند:

 • خانه کودک سرزمین شادی ستاره ها
  بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، بین شهید حسین فاطمی نوزده و مهران پور
 • شهربازی امرالد کیدز
  بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، بین بهمن و شهید طاهر کیانی ثابت
 • شهربازی اورانوس
  بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، بین بهمن و شهید طاهر کیانی ثابت
 • شهربازی بوسکوماتو
  (3.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، رضوان غربی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رحیم (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهربازی ستاره درخشان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهربازی ستاره درخشان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهربازی ستاره درخشان ندارد.
  neshan logo