info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه آموزش
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه آموزش محله مهدی آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه آموزش

ایستگاه اتوبوس چهارراه آموزش (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد یزد و خیابان چمران واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کوچه منبع آب و همچنین شرکت طبیعت سبز یزد، کفش تبریز یزد، مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، رستوران رز طلایی یزد و شیرینی سرای برگ شیرین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه آموزش یزد

ایستگاه اتوبوس چهارراه آموزش یزد در شهر یزد، محله محله نیایش و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در چمران، بین چمران 21 و 23 قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه آموزش یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه آموزش یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه آموزش

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 19 اسفند ماه 1402

  به نسبت کیفیت نان خوبی دارند


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه آموزش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهدی
  موسی بن جعفر، بین موسی بن جعفر 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس کوچه شکوفه
  خاتم، خیابان مقداد
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان کیخسروی
  آیت الله کاشانی، خیابان چمران
 • ایستگاه اتوبوس خیابان چمران
  چمران، بین چمران 5 و 7
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی
  امام مهدی، بین میر طالبی پور و مهدی 19
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه آموزش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه آموزش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه آموزش ندارد.
  neshan logo