info
عکس سوپر مارکت
category

سوپر مارکت محله شهرک صنایع، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت

سوپر مارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شهرک صنایع اراک و خیابان فغانعلی زهره وند واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شهرک صنایع اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه دفاع مقدس و همچنین بوستان سالمندان، لوازم ساختمانی تکنسین، لبنیات دهکده، کافی نت لیمونت و مسجد شهدا قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت میثم
  بزرگراه امام علی، محمد محمدی
 • سوپرمارکت اسد ملکی
  بلوار آیت الله غفاری، قرنی، الیاس محمدی
 • سوپر مارکت
  بلوار شهید آنجفی، افتخار
 • سوپر مارکت کربلایی
  بلوار سیدالشهدا، خیابان لاله، لاله 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 15 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 15 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت ندارد.
  neshan logo