info
عکس فروشگاه ارگانیک
category

فروشگاه ارگانیک محله جردن - پارک ملت، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه ارگانیک

فروشگاه ارگانیک (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان ناهید شرقی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از سی و یک سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تندیس و مرکز خرید الهیه و همچنین رستوران ریحون جردن، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، کوکی باکس، فست فود باگت و فراکارانت قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه ارگانیک واقع شده‌اند:

 • اسمارت مارکت
  شریعتی، خاقانی، عطاری مقدم جنوبی، دانش
 • سوپر مارکت یاران دریان
  ولیعصر، طاهری
 • سوپر مارکت جام جم جردن
  ولیعصر، طاهری
 • سوپر مارکت نیایش
  ولیعصر، ناهید غربی
 • سوپر مارکت فامیلی
  ولیعصر، طاهری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرزانه حقیقی در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه ارگانیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه ارگانیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه ارگانیک ندارد.
  neshan logo