info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان دانش
category

ایستگاه اتوبوس بوستان دانش تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان دانش

ایستگاه اتوبوس بوستان دانش (ایستگاه اتوبوس) در ری و خیابان سلمان فارسی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرگرمی خانواده و آبنما و همچنین قهوه خانه طلا شب، امام زادگان علی و قاسم (ع)، زعفران زنوس، نمایشگاه کابینت آرایه و فروشگاه شوینده و بهداشتی امپریال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان دانش تهران

ایستگاه اتوبوس بوستان دانش تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله هاشم آباد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی غربی، بین رحیمی و میدان سلمان فارسی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بوستان دانش تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی سرویس محمد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بوستان دانش تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان دانش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بیات، بین مسلم ابن عقیل و یوسفی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس شهروند
  بزرگراه شهید آوینی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک عبد العظیم
  نورالهی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی تخلیه
  احمد قمی، تقاطع جانبازان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان دانش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان دانش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان دانش ندارد.
  neshan logo