عکس ایستگاه اتوبوس حرم مطهر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سلمان فارسی غربی، بین گل افشاری و ارم

موقعیت ایستگاه اتوبوس حرم مطهر تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (ایستگاه اتوبوس) در ری و خیابان سلمان فارسی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، موزه عبدالعظیم حسنی و بازار جدید شهرری و همچنین پایگاه خودرویی حرم حضرت عبدالعظیم (ع)، پارکینگ ری (سید)، ورزشگاه یاس الزهرا (س)، مدرسه یاران مهدی و تعمیرگاه cng کاردان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حرم مطهر

ایستگاه اتوبوس حرم مطهر یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله هاشم آباد خیابان سلمان فارسی غربی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در سلمان فارسی غربی، بین گل افشاری و ارم واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حرم مطهر عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس حمید را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حرم مطهر مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سلمان فارسی غربی، بین گل افشاری و ارم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حرم مطهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  قم، بین پورسلیمانی و غیبی
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  دکتر کریمان، بین شاهد و صادقی
 • ایستگاه اتوبوس مسجدالرضا
  قم، بین میدان شاه عبدالعظیم و مشیری
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم
  قم، بین پورسلیمانی و غیبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حرم مطهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس حرم مطهر

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   FaLc0n
   پنجشنبه 16 دی ماه 1400

   اتوبوس های مترو-حرم با کد خط ۳۴۶ از این ایستگاه عبور میکنند

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حرم مطهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حرم مطهر ندارد.
  neshan logo