info
عکس ایستگاه اتوبوس فرهنگ 3
category

ایستگاه اتوبوس فرهنگ 3 محله فرهنگ، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرهنگ 3

ایستگاه اتوبوس فرهنگ 3 (ایستگاه اتوبوس) در محله فرهنگ یزد و بلوار شهید انتظاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله فرهنگ یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آسیا و همچنین کالای برق آراد، رستوران پدر و پسر خوب، دهکده، فلافل نخل جنوب و گیم نت هتنا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگ 3 یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس فرهنگ 3 یزد، شهر یزد، محله فرهنگ است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید انتظاری قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فرهنگ 3 یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگ 3 یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرهنگ 3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ایثار
  بلوار شهیدان اشرف، بین میدان ایثار و امامت
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام هادی
  بلوار شهید انتظاری، بلوار انبیا شمالی، بین میدان امام هادی و شهیدان آدمی
 • ایستگاه اتوبوس میدان صیاد شیرازی
  طراوت، بین میعاد و میدان ایثار
 • ایستگاه اتوبوس کوچه شبنم
  طراوت، بین میدان ایثار و شبنم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرهنگ 3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرهنگ 3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرهنگ 3 ندارد.
  neshan logo