info
عکس ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه
category

ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه

ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان نیرو واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مرکزی گل و گیاه شهرداری اصفهان (همدانیان) و همچنین پمپ بنزین همدانیان، تالار شاهین، فدک، نانوایی نیرو و آژانس هشت بهشت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه اصفهان، شهر اصفهان، محله شهرک فاضل است. این ایستگاه اتوبوس در نیرو، بین بن بست توحید و گلها قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی هدیه قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازار گل و گياه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهيد رجايي
  شهید رجایی، باهنر
 • ایستگاه اتوبوس گلها
  شهید آقابابایی، بعد از گلها 1
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  شهروند، بین شهید اکبر موذنی و مطهری
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه پيروزي
  هشت بهشت شرقی، بین صیاد شیرازی و 22 بهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه ندارد.
  neshan logo