info
عکس ایستگاه اتوبوس باغ کاشفی
category

ایستگاه اتوبوس باغ کاشفی محله کلمان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باغ کاشفی

ایستگاه اتوبوس باغ کاشفی (ایستگاه اتوبوس) در محله کلمان اصفهان و خیابان کلمان واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله کلمان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باغ کاشفی، فست فود مهشید، نانوایی قاید امینی، تعمیرگاه صوتی تصویری اصفهان دانش و فروشگاه 57 حسینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ کاشفی اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس باغ کاشفی اصفهان است که در محله کلمان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به نیرو، آزادی، سه راه کلمان، کلمان بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس باغ کاشفی اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی اتحاد کوثر سپاهان قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ کاشفی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید سلمانی
  بازارچه، علامه امینی شرقی، تقاطع چهارم
 • ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
  میدان رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ کاشفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ کاشفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ کاشفی ندارد.
  neshan logo