عکس ایستگاه اتوبوس باغ کاشفي
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس باغ کاشفي (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، نیرو، آزادی، سه راه کلمان، کلمان

موقعیت ایستگاه اتوبوس باغ کاشفي اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس باغ کاشفي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کلمان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باغ کاشفی، فست فود فلفل قرمز، نانوایی قاید امینی، تعمیرگاه صوتی تصویری اصفهان دانش و آش و حلیم باقری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ کاشفي

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس باغ کاشفي است که در خیابان کلمان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به نیرو، آزادی، سه راه کلمان، کلمان بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس باغ کاشفي عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی اتحاد کوثر سپاهان قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، نیرو، آزادی، سه راه کلمان، کلمان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ کاشفي واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان
  همدانیان، بین محمدی و توحید
 • ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني
  چهارم
 • ایستگاه اتوبوس همدانيان
  همدانیان، بین هشت بهشت شرقی و مهدیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ کاشفي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ کاشفي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ کاشفي ندارد.
  neshan logo