info
عکس ایستگاه اتوبوس جوادالائمه
category

ایستگاه اتوبوس جوادالائمه محله یزد باف، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جوادالائمه

ایستگاه اتوبوس جوادالائمه (ایستگاه اتوبوس) در محله یزد باف یزد و بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله یزد باف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای محراب (سوانح سوختگی) و شبکه هزاره و همچنین مهمانسرای یاس (نیروی انتظامی)، لوازم یدکی پارسافر، بوستان ملت، گلستان ترنج و گوشت و مرغ ایران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جوادالائمه یزد

در شهر یزد، محله یزد باف ، ایستگاه اتوبوس جوادالائمه یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی، بین جواد الائمه و فلاح نژاد است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جوادالائمه یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس جوادالائمه یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جوادالائمه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه
  بلوار مطهری، بلوار 22 بهمن، بین 18 و یادبود
 • ایستگاه اتوبوس باباطاهر
  بلوار رضا پاکنژاد، بین بیست و دو متری دانش و یزدباف
 • ایستگاه اتوبوس کلنیک فاطمه الزهرا
  بلوار ولیعصر، بین بیست و سوم و بیست و پنجم
 • ایستگاه اتوبوس پمپ گاز کمربندی
  بلوار رضا پاکنژاد، بین کوی اول محمدعلی لوک زاده و کوی هفدم پاکنژاد
 • ایستگاه اتوبوس ؤاندارمری
  بلوار شهید عابدی، 17 شهریور، بین ژاندارمری 23 و دنا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جوادالائمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جوادالائمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جوادالائمه ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی، بین جواد الائمه و فلاح نژاد
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo