info
عکس ایستگاه اتوبوس گلستان شهدا
category

ایستگاه اتوبوس گلستان شهدا اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلستان شهدا

ایستگاه اتوبوس گلستان شهدا (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و زیرگذرامام سجاد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گلستان شهدا، مزار سردار شهید عبدالرسول زرین، مزار حضرت یوشع نبی، خیمه حسینی گلستان شهدا و دمنوش سرا موقعیت قرارگاه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان شهدا اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس گلستان شهدا اصفهان است که در محله بدر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام سجاد است. ایستگاه اتوبوس گلستان شهدا اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان شهدا اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلستان شهدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان فیض
  آپادانا اول (قدوسی)، بین مهدی و عصاچی
 • ایستگاه اتوبوس مهرگان
  شهید لاوی، شهید خلیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط میلاد (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلستان شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلستان شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلستان شهدا ندارد.
  neshan logo