info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشسرا(مشترک )
category

ایستگاه اتوبوس دانشسرا(مشترک ) محله دانشسرا، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشسرا(مشترک )

ایستگاه اتوبوس دانشسرا(مشترک ) (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشسرا تبریز و خیابان دانشسرا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان زکریا، موزه آذربایجان و مرکز خرید کبود و همچنین خانه تئاتر تبریز، برج آتش نشانی (یانقین)، اداره آموزش و پرورش ناحیه 1 تبریز، مجتمع تجاری خاقانی و رستوران ایرانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشسرا(مشترک ) تبریز

ایستگاه اتوبوس دانشسرا(مشترک ) تبریز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در محله دانشسرا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در دانشسرا، نرسیده به کوی دانشسرا واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانشسرا(مشترک ) تبریز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو میدان ساعت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی شکوفه قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشسرا(مشترک ) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه یک
  بلوار چایکنار(علامه طباطبایی)
 • ایستگاه اتوبوس شهید منافی
  مصطفی خمینی، بین زنوزی و منافی
 • ایستگاه اتوبوس اول عباسی
  عباسى، بین میر فخرایی و اول عباسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشسرا(مشترک ) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشسرا(مشترک ) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشسرا(مشترک ) ندارد.
  neshan logo