info
عکس پاساژ حام جم
category

پاساژ حام جم (محله فردوسی، شیراز)

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پاساژ حام جم

پاساژ حام جم (بازار و مرکز خرید) در محله فردوسی شیراز و بلوار کریمخان زند، کریمخان 36، 2 واقع شده است. این مجتمع یکی از سه بازار و مرکز خرید در محله فردوسی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مهستان و همچنین هتل ارم شیراز، کافه رستوران عتیق، سینما پیام، رستوران سنتی حاجی بابا و مهمانپذیر گلها قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو زندیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ حام جم واقع شده‌اند:

 • بازار روز
  قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، طالقانی، بین 1 و 2
 • پاساژ مرمر
  بلوار کریمخان زند، طالقانی، بین طالقانی 1 و 2
 • پاساژ لیاقت
  بلوار کریمخان زند، طالقانی
 • پاساژ قائم
  انقلاب اسلامی، انقلاب اسلامی 3
 • چهارراه خیرات (مرکز خرید روسانا)
  وصال شیرازی شمالی، بین وصال شمالی 15 و لطفعلی خان زند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ حام جم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ حام جم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ حام جم ندارد.
  neshan logo