info
عکس مطب دکتر بیژن فروغ
category

مطب دکتر بیژن فروغ محله توحید، تهران

درباره‌ی مطب دکتر بیژن فروغ

مطب دکتر بیژن فروغ (مطب پزشک) در محله توحید تهران و خیابان توحید واقع شده است. این مطب یکی از سی مطب پزشک در محله توحید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و نوآوران پژوه و همچنین اژدر زاپاتا، احمد بی، سبز کوش نگین، کفش ملی و دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مطب به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر پزشکان که در محدوده مطب دکتر بیژن فروغ واقع شده‌اند:

 • دکتر علی رضا کریمی یزدی
  بلوار کشاورز، بین حمصیان و جمالزاده
 • مطب دکتر پریسا رحمانی
  توحید، فرصت شیرازی، بین دکتر قریب و ایزدی مقدم
 • مطب دکتر علی افشاری فوق تخصص روماتولوژی
 • دکتر اشکان شیوا
  بلوار کشاورز، بین دکتر قریب و جمالزاده
 • مطب دکتر شکیبایی
  بزرگراه شهید چمران، باقرخان، بین بعثت و دکتر قریب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 24 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر بیژن فروغ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 24 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر بیژن فروغ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر بیژن فروغ ندارد.
  neshan logo