info
عکس جاکلیدی سیلیکونی
category

جاکلیدی سیلیکونی محله جوانمرد قصاب، ری

درباره‌ی جاکلیدی سیلیکونی

جاکلیدی سیلیکونی (فروشگاه) در محله جوانمرد قصاب ری و بلوار دستواره واقع شده است. این فروشگاه یکی از سیزده فروشگاه در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چهارشنبه بازار و همچنین ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، پارک شاه عبدالعظیم (ره)، شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد، پارکینگ و پایانه تاکسیرانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده جاکلیدی سیلیکونی واقع شده‌اند:

 • دفتر میثم
  بلوار شهید رجایی
 • فروشگاه سورن
  کمیل، خرم دره، ملک زاده، قلی بابایی
 • شهر سالم (1)
  بلوار شهید رجایی، هادی رشیدی، بین خرداد 11 و 12
 • موتوسل- فروشگاه صالحی
  بزرگراه شهید رجایی، هادی رشیدی، بین صاحب الزمان و صفر رحمتی 2
 • فروشگاه شیرین عسل
  بلوار سیزده آبان، محمد حسین جمشیدی، فاتحی پیکانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جاکلیدی سیلیکونی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد جاکلیدی سیلیکونی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جاکلیدی سیلیکونی ندارد.
  neshan logo