عکس جاکلیدی سیلیکونی
category

جاکلیدی سیلیکونی (محله جوانمرد قصاب، تهران)

فروشگاه
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار دستواره

موقعیت جاکلیدی سیلیکونی در محله جوانمرد قصاب تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه‌های نزدیک به جاکلیدی سیلیکونی

جاکلیدی سیلیکونی (فروشگاه) در محله جوانمرد قصاب ری و بلوار دستواره واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه فروشگاه در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، سرویس بهداشتی ایستگاه جوانمرد قصاب، پارکینگ، پایانه تاکسیرانی و شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار دستواره

تلفن تماس: 09211269764

صفحه اینستاگرام: @Jaklidi.siliconi


سایر فروشگاه‌های که در محدوده جاکلیدی سیلیکونی واقع شده‌اند:

 • شهرام اسپرت
  (5.0)
  بزرگراه شهید رجایی، صفر رحمتی، رضازاده، بخشعلی گردویی
 • فروشگاه پیمان
  (4.0)
  بزرگراه شهید رجایی، مسجد
 • موتور سیکلت مهدی
  (3.0)
  بزرگراه شهید رجایی، صفر رحمتی
 • شهر سالم (1)
  بزرگراه شهید رجایی، هادی رشیدی، بین خرداد 11 و 12
 • گالری صوتی پرهام
  بزرگراه شهید رجایی، صفر رحمتی، رضازاده، طاهری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جاکلیدی سیلیکونی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشی فروشگاه مغازه دکان

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد جاکلیدی سیلیکونی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جاکلیدی سیلیکونی تهران ندارد.