info
عکس پوشاک جانا
category

پوشاک جانا محله راهزان، اراک

درباره‌ی پوشاک جانا

پوشاک جانا (فروشگاه لباس) در محله راهزان اراک و خیابان آیت الله سعیدی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دوازده فروشگاه لباس در محله راهزان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ قیصری و همچنین رستوران شهروند، تولیدی کفش تکرا، لوازم یدکی خودرو و موتور سیکلت محمدی، مسجد محمودیه و فست فود دکتر بی اراک قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک جانا اراک

فروشگاه پوشاک جانا اراک در شهر اراک، محله راهزان و قرار دارد. فروشگاه پوشاک جانا اراک یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله راهزان است. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند گالری لباس چیچک، پوشاک چلسی و بوتیک باربد در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه پوشاک جانا اراک برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک جانا اراک می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خانه سازی 2 قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه پوشاک جانا اراک زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. تصاویر مربوط به فروشگاه پوشاک جانا اراک را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک جانا واقع شده‌اند:

 • گالری لباس چیچک
  جواد الائمه، بین فیضی و کارمندان
 • پوشاک چلسی
  بلوار سیدالشهدا، شهیدان توکلی، بین ششم و ششم
 • بوتیک باربد
  جواد الائمه، سید علی میرجعفری - عسگری
 • جاناشاپ
  بلوار سیدالشهدا، آیت الله سعیدی، بین مسعود گازرانی و ابراهیمی فخار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک جانا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک جانا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک جانا ندارد.
  neshan logo