info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه نادر
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه نادر محله قره آغاج، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه نادر

ایستگاه اتوبوس چهار راه نادر (ایستگاه اتوبوس) در محله قره آغاج تبریز و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله قره آغاج تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شفا، موزه کاریکاتور تبریز (کارتون) و بازار ابزار قونقا و همچنین شیشه اتومبیل شایسته، هتل آپارتمان صدف، مسجد حاج آقا بالا، خانه سلامت و فروشگاه دوچرخه صمد زینی نژاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه نادر تبریز

در شهر تبریز، محله قره آغاج ، ایستگاه اتوبوس چهار راه نادر تبریز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در طالار، مسیر ویژه قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهار راه نادر تبریز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تبریز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی اتا قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهار راه نادر تبریز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه نادر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوره باشی
  قطران
 • ایستگاه اتوبوس تربیت معلم 113
  بهار، بین مخابرات و صدری
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه قطران
  قطران، بلوار 22 بهمن (راه آهن)
 • ایستگاه اتوبوس مسجد آل محمد
  قره آغاج - قدس، بین شهید نجفی پور و زارع پور
 • ایستگاه اتوبوس حمام زمزم()
  فلسطین، بین کاربالا و احتشام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه نادر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه نادر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه نادر ندارد.
  neshan logo