info
عکس داروخانه دکتر بابایی
category

داروخانه دکتر بابایی محله آزمایشگاه مرکزی، یزد

درباره‌ی داروخانه دکتر بابایی

داروخانه دکتر بابایی (داروخانه) در محله آزمایشگاه مرکزی یزد و بلوار امام جعفر صادق، طالقانی واقع شده است. این مکان یکی از چهار داروخانه در محله آزمایشگاه مرکزی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر و یزد سرام و همچنین پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء (ص)، سونوگرافی دکتر عقیلی، دکتر زینب رمضانخانی متخصص زنان، زایمان و نازایی، بیمه ایران و بیمارستان فوق تخصصی خاتم الانبیا قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر بابایی یزد

داروخانه دکتر بابایی یزد در شهر یزد، محله خرمشاه واقع شده است. آدرس دقیق این داروخانه، استان یزد، یزد، بلوار امام جعفر صادق، طالقانی است.

داروخانه دکتر بابایی یزد از داروخانه‌های خوب محله خرمشاه است. در محدوده این داروخانه، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی مانند درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، کلینیک شنوایی سیدالشهدا، پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بقایی پور و پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء (ص) قرار دارند. داروخانه‌های دیگری چون داروخانه دکتر ثقفی، داروخانه دکتر ابریشم افلاطونیان و داروخانه دکتر باغبان هم در این محدوده قرار دارند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر بابایی یزد برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. داروخانه دکتر بابایی یزد در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مخابرات قرار دارد.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر بابایی یزد را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر بابایی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر ثقفی
  طالقانی، شهید محمود دایی
 • داروخانه دکتر ابریشم افلاطونیان
  بهشتی، بین دوازدهم و بهشتی 10
 • داروخانه دکتر باغبان
  طالقانی، بین شهید محمود دایی و طالقانی 13
 • داروخانه دادگری
  بلوار امام جعفر صادق، امام جعفر صادق 3
 • داروخانه بوعلی
  طالقانی، امید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hamta (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر بابایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر بابایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر بابایی ندارد.
  neshan logo