info
عکس ایستگاه اتوبوس بوعلی
category

ایستگاه اتوبوس بوعلی (محله نظام آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوعلی

ایستگاه اتوبوس بوعلی (ایستگاه اتوبوس) در محله نظام آباد تهران و خیابان دماوند واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله نظام آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بوعلی و همچنین پمپ بنزین امام حسین جایگاه ۱۵۶، داروخانه شبانه روزی بوعلی، استخر سلمان فارسی (فدراسیون ناشنوایان) تهران، دانشکده ولیعصر (عج) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و پایگاه تجمیعی دانشکده توانبخشی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوعلی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بوعلی تهران است که در محله نظام آباد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به دماوند، نرسیده به بخشی فرد بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بوعلی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهيد مدنی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس صفا قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوعلی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوعلی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس روشنائی
  مدنی، یزدی، نامجو
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  مدنی، قجاوند، نامجو، بین آلایی و کمالی اصل
 • ایستگاه اتوبوس امام حسین
  مدنی، بین غلامی و محمدی
 • ایستگاه اتوبوس کاشیها
  نامجو، بین عباس فرات و زند حبیبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوعلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوعلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوعلی ندارد.
  neshan logo