info
عکس ایستگاه اتوبوس بوعلی
category

ایستگاه اتوبوس بوعلی محله نظام آباد، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوعلی

ایستگاه اتوبوس بوعلی (ایستگاه اتوبوس) در محله نظام آباد تهران و خیابان دماوند واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله نظام آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بوعلی و همچنین پمپ بنزین امام حسین جایگاه ۱۵۶، تماشاخانه دماوند ، کمیته گراپلینگ (grappling) جمهوری اسلامی ایران، دانشکده علوم توانبخشی شهید بهشتی و داروخانه شبانه روزی بوعلی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوعلی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بوعلی تهران است که در محله نظام آباد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به دماوند، نرسیده به بخشی فرد بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بوعلی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید مدنی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس صفا قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوعلی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوعلی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  سپاه، شهید محمد حاتمی، نامجو، بین آلایی و کمالی اصل
 • ایستگاه اتوبوس امام حسین
  مدنی، بین غلامی و محمدی
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا
  دماوند، اقبال لاهوری، بین انتظاری و صفا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوعلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوعلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوعلی ندارد.
  neshan logo