info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک پروین
category

ایستگاه اتوبوس پارک پروین محله لاله، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک پروین

ایستگاه اتوبوس پارک پروین (ایستگاه اتوبوس) در محله لاله اصفهان و خیابان شیخ طوسی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله لاله اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید چندمنظوره و همچنین فروشگاه بزرگ سفیر، مسجد و حسینیه جامع فاطمه زهرا (س)، داروخانه کیمیا، پارک پروین اعتصامی و آشپزی بهشت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک پروین اصفهان

ایستگاه اتوبوس پارک پروین اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله لاله پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شیخ طوسی شرقی، تقاطع فجر است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک پروین اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی فراز سیر فرزانگان قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک پروین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان لاله
  بزرگراه شهید چمران، پروین اعتصامی
 • ایستگاه اتوبوس پل آزادگان
  عطار نیشابوری، پروین اعتصامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک پروین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک پروین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک پروین ندارد.
  neshan logo