info
عکس انبار موسسه نمایشگاههای فرهنگی ایران
category

انبار موسسه نمایشگاههای فرهنگی ایران محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی انبار موسسه نمایشگاههای فرهنگی ایران

انبار موسسه نمایشگاههای فرهنگی ایران (انبار) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان شهید جلال واقع شده است. این مکان یکی از سی انبار در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارواش اتومات 133، پارکینگ عمومی نیلا، فروشگاه لوازم خانگی بیتا پلاستیک، مرکز تشخیص رنگ فرودخودرو و شرکت صنایع آموزشی قرار گرفته است.سایر انبارهای که در محدوده انبار موسسه نمایشگاههای فرهنگی ایران واقع شده‌اند:

 • انبار شماره 9 مخابرات ایران
  بزرگراه لشگری، عاشری، تعاون
 • انبار شرکت پخش البرز
  بزرگراه لشگری، عاشری، شهید جلال، نرسیده به شهید شفیعی
 • انبار نخ زرین داروسازی عبیدی
  بزرگراه لشگری، نخ زرین
 • انبار کتاب نهادکتابخانهای عمومی کشور
  چهل متری عبیدی، شهید جلال، سبز
 • انبار اتحادیه مرکزی تعاونی های مصرف کارگران ایران (امکان)
  (5.0)
  بزرگراه لشگری، عاشری، تعاون، امکان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی انبار موسسه نمایشگاههای فرهنگی ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد انبار موسسه نمایشگاههای فرهنگی ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه انبار موسسه نمایشگاههای فرهنگی ایران ندارد.
  neshan logo