info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان بتول
category

ایستگاه اتوبوس خیابان بتول محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان بتول

ایستگاه اتوبوس خیابان بتول (ایستگاه اتوبوس) در محله آزاد شهر یزد و خیابان شهید دهقان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافی نت آبنوس، بانک ملی شعبه کوثر یزد، چادر دوزی یکتا، جلوبندی ایران ۳۱ و سوپر گوشت حسن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان بتول یزد

ایستگاه اتوبوس خیابان بتول یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله آزاد شهر قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید دهقان بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خیابان بتول یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس کرایه خیلج فارس واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خیابان بتول یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان بتول واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آریانا
  شهید دهقان، اسکان، بین اسکان 32 و 34
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان بتول اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان بتول در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان بتول ندارد.
  neshan logo