info
عکس تاکسی سرویس حمزه
category

تاکسی سرویس حمزه (اصفهان)

تاکسی تلفنی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تاکسی سرویس حمزه

موقعیت تاکسی سرویس حمزه اصفهان را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

تاکسی سرویس حمزه (تاکسی تلفنی) در اصفهان و خیابان لاهور واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دادا بوک و همچنین فیزیوتراپی باران، رستوران دمپخت، کاردرمانی، گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا، آموزشگاه زبان هفت اقلیم و شرکت عتیق نقش جهان قرار گرفته است.سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی سرویس حمزه واقع شده‌اند:

 • تاکسی سرویس حمزه سپاهان
  (4.0)
  لاهور، دوازده متری شریعتی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط es_javan (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس حمزه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سرویس تاکسی آژانس تلفنی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس حمزه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس حمزه ندارد.
  neshan logo