info
عکس ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 2
category

ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 2 (محله نوفل لوشاتو، مشهد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 2

ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله نوفل لوشاتو مشهد و خیابان منتظری 2 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله نوفل لوشاتو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپر سیما، زائرسرای صدا و سیما، شرکت تعاونی صداوسیما، بوفه زائرسرای جام جم و استخر راد توس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 2 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 2 مشهد، شهر مشهد، محله نوفل لوشاتو است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید محمد منتظری، منتظری 2 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 2 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید کاوه است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس رایان قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 2 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نوفل لوشاتو 2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رضوی 3
  بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، بین رضوی 1 و رضوی3
 • ایستگاه اتوبوس رضوی 2
  بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، بین رضوی 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی
  بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، ابتدای بلوار رضوی
 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 10
  بلوار شهید محمد منتظری، منتظری 2، نوفل لوشاتو، بین نوفل 8 و 10
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 2 ندارد.
  neshan logo