info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی محله بعثت، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی (ایستگاه اتوبوس) در محله بعثت یزد و خیابان شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله بعثت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه امامزاده جعفر(ع) و پاساژ موسوی و همچنین هتل ساباط یزد، مجتمع تجاری میلاد نور، گروه تجهیزات آشپزخانه های صنعتی پویا صنعت، قهوه خانه و مطب دکتر مهدی عسکر فراشاه (طب سنتی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی یزد

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله بعثت قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید رجایی، بین مسجد علی اصغر و امام موسی کاظم بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سینا سیر قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه شهید رجایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلنیک هراتی
  فرخی، بین گل و آیت الله غفاری
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه زرگرها
  خیابان قیام، بین بازارچه علاقه بند و بازار خان
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه دولت آباد
  انقلاب، بین قائم آل محمد و کوچه شهید مردای
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی ندارد.
  neshan logo