عکس مسجد ثارالله
category

مسجد ثارالله (محله تختی، تهران)

مسجد
4.0
6 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار دستواره، بهشتی سوم، بهشتی، بین صفیاری و بازویی

موقعیت مسجد ثارالله در محله تختی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مسجد ثارالله (مسجد) در محله تختی تهران و خیابان بهشتی واقع شده است. این مکان یکی از یازده مسجد در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک بهشتی و همچنین بوستان مترو علی آباد، ایستگاه مترو علي آباد، سفره خانه سنتی باباحاجی، فروشگاه افق کوروش و آموزشگاه سيمای هانی - شعبه نازی آباد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو علي آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار دستواره، بهشتی سوم، بهشتی، بین صفیاری و بازویی


سایر مسجدهای که در محدوده مسجد ثارالله واقع شده‌اند:

 • مسجد سید الشهدا
  (4.0)
  بلوار شهید رجایی، بین خوشنویسان اول و محیطی پناهی
 • مسجد فاطمیه
  (4.1)
  مسجد فاطمی، بین بادلو و جلایری
 • مسجد علی اکبر
  (3.1)
  بلوار دستواره، ابراهیمی، صالحی، ابیضی
 • مسجد جامع علی آباد
  (4.2)
  بلوار دستواره، همدانی، بین خوشنویسان و آوازه
 • مسجد الرضا
  (5.0)
  رجایی، پارک تختی، تختی، بین چهل و هشتم و امیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mir Nia (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد ثارالله تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مسجد

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد ثارالله تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد ثارالله تهران ندارد.