info
عکس بانک تجارت
category

بانک تجارت محله نصرآباد، یزد

درباره‌ی بانک تجارت

بانک تجارت (بانک) در محله نصرآباد یزد و خیابان انقلاب 51 واقع شده است. این مکان یکی از سه بانک در محله نصرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه سون، مجتمع شیرینی یزد، مهمانسرای سید مصطفی خمینی فرهنگیان، آکادمی ورزشی همراهان و بستنی سنتی سید قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک تجارت یزد

بانک تجارت یزد در شهر یزد، محله نرسی آباد قرار گرفته است. از بانک‌های خوب محله نرسی آباد می‌توان به بانک تجارت یزد اشاره کرد. بانک‌های صندوق تعاون روستایی ایرانیان، بانک سپه 22 بهمن و بانک ملی شعبه 22 بهمن هم در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک تجارت یزد برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی به شما کمک می‌کنند که راحت‌تر به این بانک بروید. شما می‌توانید برای رسیدن به بانک تجارت یزد در ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه پیاده شوید.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. اگر برای انجام کاری به بانک تجارت یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

ما اطلاعات دقیق بانک تجارت یزد را برای راحتی شما در اینجا قرار داده‌ایم. همچنین سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را در ادامه می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک تجارت واقع شده‌اند:

 • صندوق تعاون روستایی ایرانیان
  بلوار مطهری، پاکنژاد، کوچه میهن 60
 • بانک سپه 22 بهمن
  بلوار شهید مطهری، بلوار 22 بهمن، بین 22 بهمن 17 و 22 بهمن 19
 • بانک ملی شعبه 22 بهمن
  بلوار مطهری، بلوار 22 بهمن، بین 18 و یادبود
 • بانک ملت شعبه 22 بهمن
  بلوار مطهری، بلوار 22 بهمن، بین 18 و یادبود
 • بانک صادرات دولت آباد
  انقلاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک تجارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک تجارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک تجارت ندارد.
  neshan logo