عکس ایستگاه اتوبوس دوراهی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دوراهی (محله جهاد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، اسدآبادی، بین فتحی شقاقی و ششم

موقعیت ایستگاه اتوبوس دوراهی در محله جهاد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دوراهی (ایستگاه اتوبوس) در محله جهاد تهران و خیابان اسدآبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله جهاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهرام و پاساژ هنر و همچنین آریانا سیر دالاهو، طباخی افق، رستوران هانی طریقت، هتل ساینا و شرکت رادکام قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان جهاد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، اسدآبادی، بین فتحی شقاقی و ششم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دوراهی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کاج
  دکتر فاطمی، بین هشت بهشت و پروین اعتصامی
 • ایستگاه اتوبوس پله سوم
  ولیعصر، بین هجدهم و بیستم
 • ایستگاه اتوبوس عضدی
  کریمخان زند، بین پازند و عضدی
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف
  ولیعصر، بین فرشید و فخاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دوراهی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دوراهی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دوراهی ندارد.
  neshan logo