info
عکس ایستگاه اتوبوس پله سوم
category

ایستگاه اتوبوس پله سوم محله یوسف آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پله سوم

ایستگاه اتوبوس پله سوم (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسف آباد تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان محب کوثر و مجتمع تجاری شهاب و همچنین رستوران نایب ساعی، پمپ بنزین ساعی 153، هتل رامتین، کارگزاری مهرآفرین و شهر کتاب ساعی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پله سوم تهران

ایستگاه اتوبوس پله سوم تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله یوسف آباد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ولیعصر، بین هجدهم و شهید رفیعی بروید. ایستگاه اتوبوس پله سوم تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میرزای شیرازی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی هدف تاکسی قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پله سوم تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پله سوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دوراهی
  بزرگراه شهید گمنام، 10/1، بیستون
 • ایستگاه اتوبوس سوپر بی بی
  بزرگراه شهید گمنام، جهان آرا، اخوان، مهرام، بین بیست و دوم و بیست و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای مطهری
  مطهری، بین سربداران و لارستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پله سوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پله سوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پله سوم ندارد.
  neshan logo