info
عکس موبایل عصر دیجیتال
category

موبایل عصر دیجیتال محله افسریه جنوبی، تهران

فروشگاه و خدمات موبایل

درباره‌ی موبایل عصر دیجیتال

موبایل عصر دیجیتال (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان اصغری راد - شانزدهم واقع شده است. این مکان یکی از ده فروشگاه و خدمات موبایل در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ و همچنین مسجد جامع افسریه، مخابرات هجرت، درمانگاه دندانپزشکی پرتو مهر، شهر فرش ادینه و مدرسه شهید پرواس قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه موبایل عصر دیجیتال تهران

فروشگاه موبایل عصر دیجیتال تهران در شهر تهران، محله افسریه جنوبی و قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه 02133656005 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه موبایل عصر دیجیتال تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله افسریه جنوبی است و مشتریان زیادی دارد. کلینیک موبایل، موبایل سناتور و موبایل سعید فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه موبایل عصر دیجیتال تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه موبایل عصر دیجیتال تهران را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بلوار ابوذر تخلیه قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه موبایل عصر دیجیتال تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. تصاویر مربوط به فروشگاه موبایل عصر دیجیتال تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد موبایل عصر دیجیتال

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Azadeh
  پنجشنبه 24 مهر ماه 1399

  سالهاست مشتریشون هستم . یه فروشنده قابل اعتماد و کار بلد.

  1
 • avatar
  Reza
  پنجشنبه 24 مهر ماه 1399

  خدمات عالی اجناس با کیفیت خوش برخورد و مردمی دقیق و منظم و خوش قول مشاوره و راهنمایی نسبت به هزینه


سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده موبایل عصر دیجیتال واقع شده‌اند:

 • کلینیک موبایل
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل
 • موبایل سناتور
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل
 • موبایل سعید
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل
 • پرتل همراه
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Reza (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موبایل عصر دیجیتال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موبایل عصر دیجیتال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موبایل عصر دیجیتال ندارد.
  neshan logo