عکس موبایل عصر دیجیتال
مشاهده در نقشه نشان
category

موبایل عصر دیجیتال (محله افسریه جنوبی، تهران)

فروشگاه و خدمات موبایل
استان تهران تهران استان تهران، تهران، اصغری راد - شانزدهم

موقعیت موبایل عصر دیجیتال در محله افسریه جنوبی تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

موبایل عصر دیجیتال (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان اصغری راد - 16 واقع شده است. این مکان یکی از سه فروشگاه و خدمات موبایل در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ و همچنین مسجد جامع افسریه، مخابرات هجرت، فرش کوروش کاشان، درمانگاه دندانپزشکی پرتو مهر و مدرسه شهید پرواس قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه موبایل عصر دیجیتال

فروشگاه موبایل عصر دیجیتال در شهر تهران، محله افسریه جنوبی و خیابان اصغری راد - 16 قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه 02133656005 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه موبایل عصر دیجیتال یکی از فروشگاه‌های خوب محله افسریه جنوبی است و مشتریان زیادی دارد. کلینیک موبایل، موبایل سناتور و موبایل سعید فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه موبایل عصر دیجیتال برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه موبایل عصر دیجیتال را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بلوار ابوذر تخلیه قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه موبایل عصر دیجیتال رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. تصاویر مربوط به فروشگاه موبایل عصر دیجیتال را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، اصغری راد - شانزدهم

تلفن تماس: 02133656005


سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده موبایل عصر دیجیتال واقع شده‌اند:

 • کلینیک موبایل
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل
 • موبایل سناتور
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل
 • موبایل سعید
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل
 • پرتل همراه
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Reza (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موبایل عصر دیجیتال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مغازه موبایل فروشی فروشگاه فروشی تلفن همراه

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد موبایل عصر دیجیتال

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   Azadeh
   پنجشنبه 24 مهر ماه 1399

   سالهاست مشتریشون هستم . یه فروشنده قابل اعتماد و کار بلد.

   1
  • avatar
   Reza
   پنجشنبه 24 مهر ماه 1399

   خدمات عالی اجناس با کیفیت خوش برخورد و مردمی دقیق و منظم و خوش قول مشاوره و راهنمایی نسبت به هزینه

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موبایل عصر دیجیتال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موبایل عصر دیجیتال ندارد.
  neshan logo