info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان هجده
category

ایستگاه اتوبوس خیابان هجده (محله افسریه جنوبی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان هجده

موقعیت ایستگاه اتوبوس خیابان هجده در محله افسریه جنوبی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس خیابان هجده (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان 15 متری یکم (علیرضایی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ و همچنین مسجد جامع افسریه، مخابرات هجرت، شهر فرش ادینه، درمانگاه دندانپزشکی پرتو مهر و مدرسه شهید پرواس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان هجده

ایستگاه اتوبوس خیابان هجده در شهر تهران، محله افسریه جنوبی و خیابان 15 متری یکم (علیرضایی) قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، سوری، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین ترابی و عنابستانی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس خیابان هجده عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس پیمان واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خیابان هجده مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان هجده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  بزرگراه بسیج
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع گلها
  بلوار ابوذر، بعد از خاوران
 • ایستگاه اتوبوس قصر فیروزه
  بزرگراه بسیج، زالی - دهم، بلوار نیکوعمل
 • ایستگاه اتوبوس آهنگ
  ده حقی(آهنگ)، بین بلوار ابوذر و بلوار نبرد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان هجده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان هجده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان هجده ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، سوری، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین ترابی و عنابستانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo