info
عکس ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12
category

ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12 (محله ثامن، مشهد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12

موقعیت ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12 در محله ثامن مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12 (ایستگاه اتوبوس) در محله ثامن مشهد و بلوار مفتح شرقی، مفتح شرقی 12، دکتر رزمی، دکتر رزمی 10 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مروارید و همچنین رستوران سخاوت، لبنیات سنتی کرمانی، مسجد قائمیه، پارک خطی کرامت و نانوایی (نان لواش) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12

ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12 را می‌توانید در شهر مشهد، محله ثامن بلوار مفتح شرقی، مفتح شرقی 12، دکتر رزمی، دکتر رزمی 10 پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مفتح شرقی، مفتح شرقی 12، دکتر رزمی، دکتر رزمی 10 است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12 عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس گلشن هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کرامت 14/12 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 21
  شهید شفیعی، شفیعی 30، خیرآبادی، خیرآبادی 18
 • ایستگاه اتوبوس انتهای شهید شفیعی
  بلوار شهید آوینی، آوینی 1، شفیعی 2، شهید شفیعی، بین شفیعی 55 و 57
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 25
  بلوار مفتح شرقی، شهید کارگر راضی، مهرآباد 25
 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 1
  بلوار شهید آوینی، آوینی 3، گلریز 19، گلبو، بین گلبو 2 و شفیعی 18
 • ایستگاه اتوبوس شهید آرمون 20
  بلوار مفتح شرقی، شهید آرمون، سخاوت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12 ندارد.
  location استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، مفتح شرقی 12، دکتر رزمی، دکتر رزمی 10
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo