info
عکس ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12
category

ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12 محله ثامن، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12

ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12 (ایستگاه اتوبوس) در محله ثامن مشهد و خیابان شهید حسن کمال 1 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مروارید و همچنین لبنیات سنتی کرمانی، مسجد قائمیه، رستوران سخاوت، نانوایی (نان لواش) و پارک خطی کرامت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12 مشهد

ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله ثامن پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار کرامت، کرامت 12، شهید حسن کمال 1 است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس گلشن هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کرامت 14/12 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انتهای شهید شفیعی
  بزرگراه بابانظر، بابانظر 50، شهید شفیعی، بین شفیعی 55 و 57
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 25
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 22 و مهرآباد 24
 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 1
  بلوار شهید آوینی، آوینی 17، شفیعی 18 - گلریز، گلبو، بین گلبو 1 و گلریز 19
 • ایستگاه اتوبوس شهید آرمون 20
  بلوار مفتح شرقی، شهید آرمون، سخاوت
 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 6
  بلوار شهید آوینی، آوینی 25، گلبو 6، بین گلبو 7 و آوینی 25/17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کرامت 14/12 ندارد.
  neshan logo