info
عکس ایستگاه اتوبوس سید
category

ایستگاه اتوبوس سید محله نارمک، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سید

ایستگاه اتوبوس سید (ایستگاه اتوبوس) در محله نارمک تهران و خیابان فرجام غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله نارمک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید صدف و همچنین کلینیک دندانپزشکی سبز، گیم نت طوفان، پخش سیگار نارمک، فست فود پیزپز و دکتر مقدادی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سر سبز، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سید تهران

ایستگاه اتوبوس سید تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله نارمک پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در هنگام، فرجام غربی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سید تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو سر سبز است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس فرزانگان واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان الغدیر
  هنگام، بین سوم و میدان الغدیر
 • ایستگاه اتوبوس آیت
  سلیمانی، شهید بختیاری، جانبازان غربی (گلبرگ غربی)، تقاطع شصت و دوم
 • ایستگاه اتوبوس نبوت
  بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، بین برادران مصطفوی و سی و سوم
 • ایستگاه اتوبوس سامان شمالی
  سلیمانی، شهید بختیاری، بین جانبازان غربی و مهران پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سید ندارد.
  neshan logo