info
عکس ایستگاه اتوبوس الغدیر
category

ایستگاه اتوبوس الغدیر محله علم و صنعت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس الغدیر

ایستگاه اتوبوس الغدیر (ایستگاه اتوبوس) در محله علم و صنعت تهران و خیابان هنگام واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله علم و صنعت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان الغدیر، بیمارستان الغدیر و مجتمع تجاری یاس هنگام و همچنین کالای خواب رویان، پارکینگ ماشین، مسجد ثارالله، میدان الغدیر و داروخانه شبانه روزی الغدیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس الغدیر تهران

ایستگاه اتوبوس الغدیر تهران در شهر تهران، محله علم و صنعت و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در هنگام، بین چهل و دوم و میدان الغدیر قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس الغدیر تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس ولیعصر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس الغدیر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده الغدیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  هنگام، بین نوفلاح و بلوار آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  هنگام، نونوار شرقی، غفاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس الغدیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس الغدیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس الغدیر ندارد.
  neshan logo