عکس داروخانه اسکندر
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه اسکندر (تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه صدر، گلزار، شهید فخری زاده

موقعیت داروخانه اسکندر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه اسکندر (داروخانه) در تهران و خیابان شهید فخری زاده واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید چمران و همچنین داروخانه دکتر میر عربشاهی، آزمایشگاه تشخیص پزشکی روشا، بوستان آلبالو، هایپر مارکت دریانی و Dr. Maryam Heidarzadeh | دکتر مریم حیدرزاده قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه اسکندر

برای رفتن به داروخانه اسکندر باید به شهر تهران، محله اقدسیه خیابان شهید فخری زاده بروید. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان تهران، تهران، بزرگراه صدر، گلزار، شهید فخری زاده بروید.

داروخانه اسکندر یکی از داروخانه‌های خوب محله اقدسیه است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه مریم اعلمی، داروخانه دکتر شهیاد زمانی و داروخانه مهرآیین وجود دارند. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه اسکندر برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس مسجد امام جعفر صادق در نزدیکی داروخانه اسکندر است. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو نوبنياد پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه اسکندر را برای شما قرار داده‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه صدر، گلزار، شهید فخری زاده


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه اسکندر واقع شده‌اند:

 • داروخانه مریم اعلمی
  بزرگراه ارتش، تیموری، قنات اراج
 • داروخانه دکتر شهیاد زمانی
  ارتش، ازگل، صدرنژاد، بین گلچین و پروین
 • داروخانه مهرآیین
  بزرگراه صدر، پاسداران، لنگری، صنایع
 • داروخانه دکتر نوری ارتیان
  بزرگراه صدر
 • داروخانه اسکندر
  بزرگراه صدر، گلزار، شهید فخری زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه اسکندر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه اسکندر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه اسکندر ندارد.
  neshan logo