info
عکس ایستگاه اتوبوس بهارستان
category

ایستگاه اتوبوس بهارستان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهارستان

ایستگاه اتوبوس بهارستان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کنارگذر امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گز مولوی اصفهان، فروشگاه لوازم یدکی مزدا مدرن یدک، خانه رنگ، رستوران ملی و حسینیه ثارالله قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهارستان اصفهان

ایستگاه اتوبوس بهارستان اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله مارچین پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، بین غدیر و بهارستان واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بهارستان اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو قدس قرار دارد. تاکسی سرویس انصار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بهارستان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهارستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  شهدای بابوکان، جواد الائمه
 • ایستگاه اتوبوس خلیفه سلطانی
  امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس بلوار شهدا
  سلمان فارسی، کوثر
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  شهدای عاشق آباد، 17، 20، شهدا
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  شهدای بابوکان، بین میدان بابوکان و سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهارستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهارستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهارستان ندارد.
  neshan logo