info
عکس ایستگاه اتوبوس مولوی
category

ایستگاه اتوبوس مولوی محله شهرک کوثر، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مولوی

ایستگاه اتوبوس مولوی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک کوثر اصفهان و خیابان شهدای عاشق آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک کوثر اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک کوثر 2، فروشگاه آرایشی و بهداشتی ایده آل، تهیه غذای فاخر، نانوایی سنگک و آشپزی برکت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مولوی اصفهان

در شهر اصفهان، محله شهرک کوثر ، ایستگاه اتوبوس مولوی اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهدای عاشق آباد، بین بلال و حافظ است. ایستگاه اتوبوس مولوی اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو قدس در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مولوی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بابوکان
  شهدای بابوکان
 • ایستگاه اتوبوس مهدیه
  بزرگراه امام خمینی، مهدیه، بین بوستان چهار و بوستان سه
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان
  امام خمینی، بین غدیر و بهارستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مولوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مولوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مولوی ندارد.
  neshan logo