عکس ایستگاه اتوبوس مولوی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مولوی (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، شهدای عاشق آباد، بین بلال و حافظ

موقعیت ایستگاه اتوبوس مولوی اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مولوی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهدای عاشق آباد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک کوثر 2، آشپزی برکت، نانوایی سنگک، خودپرداز ملت و فرآورده های گوشتی امین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مولوی

در شهر اصفهان، محله عاشق آباد خیابان شهدای عاشق آباد، ایستگاه اتوبوس مولوی قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهدای عاشق آباد، بین بلال و حافظ است. ایستگاه اتوبوس مولوی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو قدس در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس انصار قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، شهدای عاشق آباد، بین بلال و حافظ


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مولوی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتداي بابوکان
  شهدای بابوکان، بعد از امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس مهديه
  بزرگراه امام خمینی، مهدیه، بین یاس و بوستان چهار
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان
  بزرگراه امام خمینی، تقاطع بهارستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مولوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مولوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مولوی ندارد.
  neshan logo