info
عکس ایستگاه اتوبوس بهاران تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس بهاران تخلیه محله وصفنارد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهاران تخلیه

ایستگاه اتوبوس بهاران تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله وصفنارد تهران و خیابان فرد محمدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله وصفنارد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و پنج شنبه بازار وصفنارد و همچنین فرهنگسرای سردار قاسم سلیمانی (فرهنگسرای بهاران)، بوستان بهاران، کتابخانه بهاران، سینما و مرکز همایش بهاران و مجموعه ورزشی الزهرا ۱۴ (بانوان) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهاران تخلیه تهران

ایستگاه اتوبوس بهاران تخلیه تهران در شهر تهران، محله وصفنارد و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به فرد محمدی، بین میدان بهاران و روزگاری بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بهاران تخلیه تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ثامن واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بهاران تخلیه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهاران تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهبودی
  ابوذر، بهبودی، بین کریم زاده و قفیلی
 • ایستگاه اتوبوس سروری شرقی
  بزرگراه کاظمی، بعد از صفری
 • ایستگاه اتوبوس میدان زمزم
  بزرگراه آیت الله سعیدی، طباطبایی، بین مرحمتی و قاسمی
 • ایستگاه اتوبوس زمزم
  بزرگراه کاظمی، متین
 • ایستگاه اتوبوس ورزدار
  ابوذر، فراهانی، ورزدار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهاران تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهاران تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهاران تخلیه ندارد.
  neshan logo