info
عکس پوشاک سازان
category

پوشاک سازان محله میرداماد، تهران

درباره‌ی پوشاک سازان

پوشاک سازان (فروشگاه لباس) در محله میرداماد تهران و خیابان کنارگذر میرداماد واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و پنج فروشگاه لباس در محله میرداماد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یارا پویش و همچنین شرکت بیمه دی، بازار میوه و تره بار میرداماد، خانه آیلتس آفریش، آجیل و خشکبار دستچین و باشگاه بدن سازی شراگین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهید حقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه پوشاک سازان تهران

فروشگاه پوشاک سازان تهران در محله میرداماد شهر تهران، در قرار دارد. فروشگاه پوشاک سازان تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله میرداماد است. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، بوتیک کومو، پوشاک پیسرو و پوشاک بارونی هستند.

چطور به فروشگاه پوشاک سازان تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک سازان تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بلوار صبا قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو میرداماد که نزدیک به فروشگاه پوشاک سازان تهران است، پیاده شوید. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر به فروشگاه پوشاک سازان تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه پوشاک سازان تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک سازان واقع شده‌اند:

 • بوتیک کومو
  بلوار میرداماد
 • پوشاک پیسرو
  نلسون ماندلا، بین ناصری و نلسون ماندلا
 • پوشاک بارونی
  نلسون ماندلا، بین بابک مرکزی و وحید دستگردی
 • فروشگاه پمتی
  نلسون ماندلا، بین ناصری و نلسون ماندلا
 • لوییزا اسپانیولی
  بزرگراه شهید حقانی، دیدار شمالی، بین پدیدار و کیش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Reza-P (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک سازان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک سازان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک سازان ندارد.
  neshan logo