info
عکس لوازم یدکی پرسپولیس
category

لوازم یدکی پرسپولیس محله اروند، مشهد

لوازم یدکی خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم یدکی پرسپولیس

لوازم یدکی پرسپولیس (لوازم یدکی خودرو) در محله اروند مشهد و بلوار حر واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار لوازم یدکی خودرو در محله اروند مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان رجا، جایگاه 131 (بنزین و گازوئیل)، لوازم یدکی خودرو اکرمی، مرکز خدمات جامع سلامت امام علی(ع) و نانوایی سنگک قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده لوازم یدکی پرسپولیس واقع شده‌اند:

 • لوازم یدکی
  بلوار حر، حر56
 • لوازم یدکی خودرو
  بلوار حر، حر 36
 • لوازم یدکی باغبان بیدگلی
  (3.0)
  جاده میامی، اروند
 • لوازم یدکی خودرو اکرمی
  (5.0)
  بلوار حر، بین حر38 و 40
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم یدکی پرسپولیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم یدکی پرسپولیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم یدکی پرسپولیس ندارد.
  neshan logo