info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابیطالب
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابیطالب محله دانشگاه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابیطالب

ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابیطالب (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه یزد و بلوارشهدای گمنام واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شاه ولی و همچنین فست فود مامان جون یزد، دانشگاه آزاد اسلامی یزد، میلاد، خودپرداز بانک ملی و ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابی طالب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابیطالب یزد

در شهر یزد، محله دانشگاه ، ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابیطالب یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوارشهدای گمنام، نرسیده به میدان عالم است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابیطالب یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابیطالب یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه علی ابن ابیطالب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار خاتمی
  میدان فرهنگ - نعل اسبی
 • ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری
  خیابان استاد احمد آرام، بلواردانشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابیطالب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابیطالب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابیطالب ندارد.
  neshan logo