عکس میدان انقلاب
category

میدان انقلاب (محله امام خمینی، مشهد)

میدان
5.0
5 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، میدان انقلاب اسلامی

موقعیت میدان انقلاب در محله امام خمینی مشهد را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

میدان انقلاب (میدان) در محله امام خمینی مشهد و میدان انقلاب اسلامی واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مکان یکی از دو میدان در محله امام خمینی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایانه اتوبوس انقلاب اسلامی، آموزشگاه رانندگی تخت جمشید، ساندویچ میخک، ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس های تندرو و کلینیک تخصصی هیوندا وکیا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از میدان‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، میدان انقلاب اسلامی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیما.محمدی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میدان انقلاب مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

میدان انقلاب

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد میدان انقلاب مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میدان انقلاب مشهد ندارد.