info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان برومند
category

ایستگاه اتوبوس میدان برومند محله جوادیه (زمانی)، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان برومند

ایستگاه اتوبوس میدان برومند (ایستگاه اتوبوس) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان بیست متری جوادیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان امیرالمومنین و همچنین نمایندگی 5092 ایران خودرو، سوپر مارکت خدادادی، بوستان جوادیه، کبابی یاس و سرای سنتی فانوس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان برومند تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میدان برومند تهران است که در محله جوادیه (زمانی) قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه یارجانی، دهرویه، بیست متری جوادیه قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس میدان برومند تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سعید قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان برومند تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان برومند واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جنگل
  بزرگراه بعثت، وفایی، خدا رحم شرفی، نیکنام، بین فاطمی و بهزادپور
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه دخانیات
  بزرگراه شهید تندگویان، شیرمحمدی، مشهدی، بین کارگر سامانی و هوشنگی
 • ایستگاه اتوبوس بلورسازی
  بزرگراه بعثت، امامی
 • ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش
  بزرگراه شهید تندگویان، میدان بهمنیار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان برومند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان برومند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان برومند ندارد.
  neshan logo