info
عکس ایستگاه اتوبوس کوی بهار
category

ایستگاه اتوبوس کوی بهار محله همت آباد، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوی بهار

ایستگاه اتوبوس کوی بهار (ایستگاه اتوبوس) در محله همت آباد اصفهان و خیابان سپهسالار، بهار واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله همت آباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دریاچه مشتاق سوم و همچنین اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، پارک آبشار سوم ، خودپرداز بانک ملت، فروشگاه اینترنتی ماماتو و ایستگاه اتوبوس کوی بهار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوی بهار اصفهان

ایستگاه اتوبوس کوی بهار اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله همت آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در سپهسالار، بهار واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوی بهار اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس آبشار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوی بهار اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوی بهار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس لاله غربی 2
  لاله غربی، بین نشاط دوم و باغ مشهد
 • ایستگاه اتوبوس پل شهرستان
  سلمان فارسی (مشتاق سوم)، بعد از پل شهرستان
 • ایستگاه اتوبوس پایانه ابشار
  سپهسالار، شهید طبائیان، آبشار سوم (شهید آوینی)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوی بهار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوی بهار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوی بهار ندارد.
  neshan logo