info
عکس ایستگاه اتوبوس یاور کویر
category

ایستگاه اتوبوس یاور کویر محله ناباروری، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس یاور کویر

ایستگاه اتوبوس یاور کویر (ایستگاه اتوبوس) در محله ناباروری یزد و خیابان تیمسار فلاحی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله ناباروری یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه دفاع مقدس و پاساژ علاء الدین و همچنین پارک آزادگان، شیرینی سنتی یزد، پیشگامان کویر، آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد خانه ماساژ و فروشگاه عصر ورزش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یاور کویر یزد

ایستگاه اتوبوس یاور کویر یزد در شهر یزد، محله کوی کارمندان و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به خیابان تیمسار فلاحی، بین مریم و بنفشه بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس یاور کویر یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اتومبیل کرایه صفائیه یزد واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس یاور کویر یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یاور کویر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین
  شهید قندی، بین بیست و دوم و بیستم
 • ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران
  بلوار پاسداران، بین کوچه 4 پاسداران و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یاور کویر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یاور کویر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یاور کویر ندارد.
  neshan logo