عکس ایستگاه اتوبوس مسجد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مسجد (محله صفا، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، امام علی، صفا شرقی، بین قاسمی و منتظری

موقعیت ایستگاه اتوبوس مسجد در محله صفا تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مسجد (ایستگاه اتوبوس) در محله صفا تهران و خیابان صفا شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله صفا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نیوپاد - روپاد - پالپینگ و همچنین سیراب شیردان مش ممد، اگزوز سازی تهران خودرو، مسجد امام رضا (ع) شیخ کلخورانیهای مقیم مرکز، قنادی داغ مجلسی و تعمیر صندلی اداری زرین مبل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد

آدرس ایستگاه اتوبوس مسجد، شهر تهران، محله صفا خیابان صفا شرقی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام علی، صفا شرقی، بین قاسمی و منتظری می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مسجد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو ميدان شهدا است. آژانس صفا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، امام علی، صفا شرقی، بین قاسمی و منتظری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران
  پیروزی، بین 17 شهریور و شکوفه
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا والفجر
  پیروزی، بین 17 شهریور و شکوفه
 • ایستگاه اتوبوس شهدا
  پیروزی، بین 17 شهریور و شکوفه
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا
  کفایی امانی، 17 شهریور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ندارد.
  neshan logo